- TROIKA

Цена
€16 36 / 32 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Етикет за багаж и карта с инструменти с 22 функции, две записваеми адресни карти, вкл. телена примка за закрепване, сантиметрова/инчова линийка, плоска отвертка, отварачка за консерви, белачка, шестостенен ключ, отварачка за писма, отварачка за колети, отварачка за бутилки, транспортир, неръждаема стомана 420/алуминий, сив
Тегло: 41 гр
Размер: 87 x 55 x 4 мм
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | неръждаема стомана |
| Пол | унисекс |
| Цвят | сив |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер | Малък |
| Обем (L) | 1.5 |
| Тегло (kg) | 0.1 |
| Материал | Полиестер |
| Тип корпус | Мек |
| Брой колела | Без колела |
| Цвят | Сив |
| TSA заключване | Не |
| Разширяем | Не |
| Височина (cm) | 10 |
| Ширина (cm) | 7 |
| Дълбочина (cm) | 2 |
| USB порт | Не |
| Подходящ за ръчен багаж | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Етикет за багаж Troika JIMMY
Идентифицирайте багажа си лесно и стилно с етикета за багаж Troika JIMMY. Изработен от здрав полиестер, този етикет ви помага бързо да разпознаете куфара си и добавя персонален акцент към пътуванията ви.
Ключови Предимства
- Издръжлива конструкция — Създаден да издържа на тежките условия на пътуване, като остава закрепен и четим.
- Лесна идентификация — Яркият дизайн прави багажа ви забележим на лентата, намалявайки риска от размяна.
- Лесен монтаж — Оборудван със здрава лента за бързо закрепване към всеки куфар или раница.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Етикет за багаж |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Сив |
| Размери | Прибл. 10 x 5 см |
Какво има в кутията
- 1 x Етикет за багаж Troika JIMMY
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




